WIE ZIJN WIJ?

alle personeelsleden

We zijn een gespecialiseerde school voor kinderen van 6 tot en met 13 jaar die moeilijk leren in het gewoon onderwijs (buitengewoon lager onderwijs type basisaanbod – type 9).

Momenteel zitten 109 leerlingen in onze school, verdeeld over 4 niveaus/10 klassen.

In onze school werken 36 personeelsleden.

De leerkrachten zijn bereikbaar via mail (klik op het mail-icoontje).

De busbegeleidsters zijn telefonisch bereikbaar (niet na 20u a.u.b.).

Liesbeth Debaeke

STARTNIVEAU
leerkracht

Veerle Vankeirsbilck

STARTNIVEAU
leerkracht

Hanne Ameye

STARTNIVEAU
leerkracht

Sarah Deconinck

GROEINIVEAU
leerkracht

Els Duyck

GROEINIVEAU
leerkracht

Margaux Caenepeel

GROEINIVEAU
leerkracht

Griet Verholle

DOORGROEINIVEAU
leerkracht

An Boùùaert

DOORGROEINIVEAU
leerkracht

Ruth Tuytens

DOORGROEINIVEAU
leerkracht

Emmy Pecceu

DOORGROEINIVEAU
leerkracht

Michelle Castelein

DOORGROEINIVEAU
leerkracht

Charlotte Comyn

EINDNIVEAU
leerkracht

Stephanie Heyde

EINDNIVEAU
leerkracht

Kenneth Roose

EINDNIVEAU
leerkracht

Samely Declerck

EINDNIVEAU
leerkracht

Dieter Bouckaert

EINDNIVEAU
leerkracht

Lut Baert

EINDNIVEAU
leerkracht

Kenneth Roose

EINDNIVEAU
leerkracht

Charlotte Vanderiviere (interim Jari C.)

EINDNIVEAU
leerkracht

Jari Clynckemaillie (vervanger Charlotte V.)

EINDNIVEAU
leerkracht

Claire Jonckheere

ALLE NIVEAUS
bewegingsopvoeding

Charlotte Vanderiviere (interim Jari C.)

ALLE NIVEAUS
bewegingsopvoeding

Michelle Castelein

ALLE NIVEAUS
bewegingsopvoeding

Jari Clynckemaillie (vervanger Charlotte V.)

ALLE NIVEAUS
bewegingsopvoeding

Wim Vandewalle

ALLE NIVEAUS
logopedist

Evi Catternan (interim Emmy Vermiesch)

ALLE NIVEAUS
logopediste

Emmy Pecceu

ALLE NIVEAUS
logopediste

Emmy Vermiesch (vervangster Evi)

ALLE NIVEAUS
logopediste

Ruth Tuytens

ALLE NIVEAUS
BLIO (zorg)

Claire Jonckheere

ALLE NIVEAUS
GOK

Valérie Pielaat

orthopedagoge

Floor Minne

coconjuf
orthopedagoge

An Van de Ginste

ALLE NIVEAUS
kinesiste

Soetkin Corne

ALLE NIVEAUS
kinesiste

Shirley Simoens (bus 1)

busbegeleidster (0473/725361)

Sandrina Tack (bus 2)

busbegeleidster (0473/725362)

Inge Vandecaveye (bus 3)

busbegeleidster (0473/725363)

Eddy

middagtoezichter
technieker

Martine

middagtoezichtster

Karline

middagtoezichtster

Daniël

middagtoezichter

Mira

schoonmaak

Shqipe

refter

Amelie Bekaert

administratie

Tony Lambrecht

directeur (0477/269186)